Medal Diligentiae - za pilność

Medal Diligentiae - za pilność 2023 r.

4 września 2023r. w Szkole Podstawowej nr 49 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia medali „Diligentiae – za pilność” uczniom i nauczycielom białostockich szkół. Z przyjemnością informujemy, że wspomniane wyróżnienia odebrali- absolwent naszej szkoły Jakub wraz z panią Martą Bartoszewicz.

Medal "Diligentiae - za pilność" - 2022r.

– MEDAL, KTÓRY DZIŚ OTRZYMUJĄ NAJLEPSI UCZNIOWIE, JEST SYMBOLEM ETOSU UCZCIWEJ I RZETELNEJ PRACY, DĄŻENIA DO ZDOBYWANIA WIEDZY I ROZWOJU. MAM NADZIEJĘ, ŻE CODZIENNĄ PRACĄ BĘDZIECIE NADAL DĄŻYĆ DO OSIĄGNIĘCIA JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW W NAUCE – POWIEDZIAŁ PREZYDENT TADEUSZ TRUSKOLASKI. – TO TAKŻE PRESTIŻOWA NAGRODA DLA NAUCZYCIELI, KTÓRZY SWOJĄ POSTAWĄ, PRZYKŁADEM ŻYCIA I POSTĘPOWANIA SĄ WZOREM DLA UCZNIÓW, SĄ DLA NICH SZCZEGÓLNYM AUTORYTETEM.

Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Białegostoku co roku – od 2004 r. Wśród wyróżnionych znalazł się również nasz uczeń Jakub Pietrzeniec oraz Pani Dyrektor Maria Elżbieta Kondzior. Gratulujemy!

Medal "Diligentiae - za pilność" - 2021r.

W dniu 01.09.2021 z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, rozdane zostały prestiżowe nagrody „Diligentiae – za pilność”.  Medale i certyfikaty otrzymują najlepsi uczniowie i nauczyciele z naszego regionu. Wśród wyróżnionych znalazł się Pan Mariusz Szajewski –zasłużony nauczyciel naszej szkoły oraz niezwykle pilny uczeń Damian Klepacki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i pracy dydaktycznej.