Niezwykłe przeżycia teatralne prosto ze szkolnej sceny!

11 stycznia niektórzy uczniowie mieli okazję zobaczyć niezwykły spektakl pacynkowy pt. "Porwanie", przygotowany i wystawiony przez utalentowanych chłopaków: Bartosza i Sebastiana (pod kierunkiem p. Jagody Kułak). W głównych rolach wystąpili niezapomniani bohaterowie: Sowa Mądra Głowa , Króliczek Kicek , Smok Radek , Małpa Śmieszka oraz Kogucik Kacperek. Fabuła spektaklu była pełna przygód, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Spektakl rozpoczął się od tajemniczego porwania Króliczka Kicka i Kogucika Kacperka przez straszliwego Smoka Radka! Na początku smok miał w planach zjeść naszych niewinnych przyjaciół, ale coś niespodziewanego stało się po drodze...W miarę rozwoju historii okazało się, że Smok Radek miał po prostu bardzo zły dzień i zrobił to wszystko z powodu własnych problemów. Po emocjonalnej rozmowie, smok postanowił przeprosić za swoje postępowanie, a porwani bohaterowie stali się niespodziewanymi przyjaciółmi! To niesamowite, jak te małe aktorskie duszyczki potrafią przenieść nas w magiczny świat, pełen nauki o empatii i zrozumieniu!

Dziękujemy małym aktorom za niezapomniane chwile i prawdziwą lekcję życia na scenie!