Spotkanie autorskie w CEN

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku zorganizowało spotkanie z panią Agnieszką Frączek - autorką ponad 90 książek i posiadaczką 15 kotów. Czytany przez was na lekcji „Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą”, jest właśnie jej autorstwa. Pani Agnieszka odwiedziła Białystok z powodu odbywających się w ten weekend Targów Książki, a w CEN spotkała się z uczniami klas 3 i 4 białostockich szkół, aby opowiedzieć o swej najnowszej książce – „Nie krokodyluj! O drodze Ludwika Zamenhofa do języka esperanto”. Zarezerwowano czas na zadawanie pisarce pytań, zakup jej książki i zdobycie autografu. W naszej bibliotece można przeczytać trzy tytuły pani Frączek – o Julianie Tuwimie, Janie Brzechwie i właśnie Ludwiku Zamenhofie. Zapraszam.